Командувач Сухопутних військ ЗСУ Павлюк: "Критична фаза війни настане у найближчі два місяці" - The Economist

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Олександр Павлюк вважає, що критична фаза війни настане в найближчі два місяці.

Про це він сказав в інтерв’ю The Economist, передає Укрінформ.

Як зазначається у публікації, оскільки американська допомога тільки почала надходити на лінію фронту, то російські генерали "кидають усю боєздатну техніку, яка у них є, щоб перевірити виснажені українські війська, які не мають достатнього постачання".

"Росія знає, що якщо ми отримаємо достатньо зброї протягом місяця або двох, ситуація може обернутися проти них", - зазначив Павлюк.

Він наголосив, що Україна терміново потребує посилення протиповітряної оборони, і очікувана поставка винищувачів F-16 на початку червня стане значним "психологічним поштовхом".

Генерал-лейтенант вважає, що Росія і надалі зосереджуватиметься на Луганській та Донецькій областях. Але у розвідці припускають, що незабаром російські війська розтягнуть оборону, атакуючи північно-східні райони Харкова та Сум. "Росія перевіряє стійкість наших ліній, перш ніж обрати найбільш підходящий напрямок", - сказав командувач Сухопутних військ.

Він також наголосив, що Росія не відмовилася від ідеї захопити Київ. "Захист Києва залишається одним із наших головних завдань, хоч би як важко не було на Сході. Це - серце України, і ми знаємо, яку ключову роль відіграє оборона столиці в майбутньому", - сказав генерал-лейтенант.

Зазначається, що одне з найневідкладніших завдань, яке стоїть перед генералом - це формування десяти нових бригад. Павлюк додав, що ЗСУ відчувають брак артилерії та бронетехніки, і Україна сподівається на допомогу Заходу. За його словами, частину нових сил буде розгорнуто для захисту столиці.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації