Глава Мін'юсту Малюська: "Корупціонерів на фронт! Їх посадили у в’язницю, нехай тепер кров’ю захищають свою репутацію. Це не ті люди, які почнуть стріляти по своїх"

Влада повинна мобілізувати ув'язнених та правопорушників, які на даний момент не відбувають покарання у в'язницях.

Таку думку висловив міністр юстиції Денис Малюська в інтерв'ю Укрінформу, пише Слово і діло.

За його словами, до армії могли б відправити, серед іншого, корупціонерів та засуджених за скоєння ДТП.

«Наприклад, людина порушила правила дорожнього руху, поїхала на червоне світло, машина виїхала на перехрестя, вона цю машину об’їхала, середньої тяжкості ушкодження у іншого водія, є кримінальне провадження, отримала покарання з відстрочкою виконання. Вона гуляє по вулицях, є сім’я, вона працює, просто періодично вона відвідує наші центри апробації. Ця людина не підлягає призову. У мене велике запитання, а чому?» – сказав Малюська.

Міністр додав, що в Україні лише «одиниці людей» не порушували правил дорожнього руху.

«Є ті, хто у в’язниці, і так само реальної небезпеки для суспільства чи армії не становлять. Найкласичніший, найгарячіший приклад, який не дискутується, – корупціонери. Їх посадили у в’язницю, а чи не варто, хай вони кров’ю захищають свою репутацію – умовно кров’ю, безумовно. Але ось на фронт багато хто з них готовий, хоче виправдатися, і це не люди, які почнуть стріляти по своїх», – стверджує Малюська.

Він також повідомив, що відомство проаналізувало поточну ситуацію і дійшло висновку, що багато ув'язнених безпечні для армії і не завдадуть шкоди військовим.

Нагадаємо, у першому читанні законопроєкт про мобілізацію було ухвалено 7 лютого. Розгляд у другому читанні, як повідомлялося раніше, затримується.

Термін подання правок до другого читання спливає завтра, 21 лютого. При цьому сьогодні стало відомо, що народні депутати вже подали більше 1300 правок до урядового законопроекту.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації