Гірсько-штурмова бригада запрошує на службу буковинців

СЛУЖУ НАРОДУ УКРАЇНИ! /

Гірсько-штурмова бригада, відома як «Закарпатський легіон», яка з початку війни відважно стримує ворога, приймає у стрій патріотів та пропонує гідні умови служби.

В бригаді є вакантні посади, як бойові так і небойові, зокрема потрібні водії, екіпажі бойових машин, санінструктори. Багато військових спеціальностей є спорідненими з цивільними, тож знайти відповідну посаду для себе зможе кожен придатний до військової служби, навіть за відсутності військового досвіду.

Фінансове забезпечення, що на 23% вище ніж в інших частинах. Як приклад, навідник отримує від 13000 грн. в розташуванні частини, та 20000 грн. і 30000 грн. на другій і першій лініях в районі ООС.

При укладанні першого контракту виплачується винагорода від 16800 залежно від звання. Щорічна в розмірі місячного забезпечення передбачені кошти на оздоровлення. Відпустка для військовослужбовців становить від 30 до 45 днів.

Контрактники забезпечуються речовим майном, харчуванням, безкоштовним медичним обслуговуванням, в тому числі пільговим курортно-санаторним оздоровленням.

За умов, якщо перерва у військовій службі не перевищує 5 років, відібраний за прямою, або спорідненою із військово-обліковою спеціальністю кандидат направляється одразу до військової частини. В інших випадках кандидати вибувають до навчального центру для проходження необхідної підготовки тривалістю від 1 до 4 місяців, а вже згодом до військової частини.

Важливо знати, що під час служби за військовослужбовцем зберігається попереднє робоче місце та середньомісячна зарплата.

Підрозділи гірсько-штурмової бригади розміщені в мальовничих куточках Закарпаття, а саме, в Мукачево, Ужгороді та Виноградові.

Більше інформації щодо служби за контрактом можна отримати в найближчому комісаріаті, а також за адресою: вул. О.Кобилянської, 32. Телефонуйте: 0509480349, (0372) 524349.


Коментарі:
Більше новин по темі: