Чи потрібно йти до ТЦК після 18 травня, якщо дані вже оновлені?

Військовозобов'язані українці можуть оновити свої дані, не чекаючи набрання чинності новим законом про мобілізацію. У такому разі відвідувати повторно ТЦК після 18 травня (дата набрання чинності законом про мобілізацію) не потрібно. Відповідну заяву зробив начальник служби із громадськістю Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін в ефірі телемарафону, пише Діалог.

Він пояснив, що ніхто не забороняє пройти процедуру оновлення даних ще до набрання чинності вищезазначеним законом. Співрозмовник нагадав про закон про єдиний державний реєстр військовозобов'язаних, у якому зазначено перелік персональних даних, які необхідно актуалізувати.

Якщо громадянин вже оновив відомості про себе і з того часу нічого не змінилося, то повторне оновлення не потребує. Зазначимо, останніми днями біля ТЦК стали спостерігатися черги чоловіків мобілізаційного віку, які, мабуть, хочуть оновити свої дані. Зокрема, у четвер, 2 травня, такі черги помічені біля Деснянського ТЦК у Києві.

Тим часом у Міноборони повідомили про плани впровадити найближчим часом електронну чергу до ТЦК, щоб вирішити проблему з великими чергами.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації