Чернівецький обласний ТЦК та СП повідомив, що ніхто не викрадав "волонтера". Кажуть, його запросили уточнити власні дані і пройти ВЛК

Чернівецький обласний ТЦК та СП дав офіційне пояснення громадськості та представникам ЗМІ щодо інформації, яка поширюється в соцмережах про начебто "викрадення представниками ТЦК та СП волонтера".

В обласному військкоматі повідомили наступне (далі - пряма мова):

"Громадянин, про якого йдеться в повідомленні, є військовозобов'язаним, який не надав військово-облікові документи під час перевірки на блок-посту. Підстав для відстрочки громадянин не має. Він був запрошений до ТЦК та СП для уточнення даних і проходження військово-лікарської комісії. Громадянин визнаний придатним до військової служби та направлений для підготовки до навчального центру.

Під час перебування в ТЦК та СП чоловік спротиву не чинив. Протиправних дій з боку представників ТЦК та СП стосовно громадянина не було.

Нагадуємо, усі військовозобов’язані мають оновити свої дані і при наявності причин на отримання відстрочки надати відповідні документи до ТЦК та СП", - йдетьсяу у повідомленні.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації