Буковинців запрошують на службу за контрактом у військовому резерві територіальної оборони

Контракт на проходження служби у військовому резерві дає змогу громадянам долучитись до захисту свого краю без відриву від звичайного цивільного життя. Чоловіки та жінки, віком від 18 до 60 років, можуть укласти контракт на службу в резерві в частинах територіальної оборони не залежно від досвіду військової служби.

Потрібні навички здобуваються і вдосконалюються на навчальних зборах протягом кількох тижнів на рік та щомісяця під час проведення одноденних вишколів.

В період зборів резервістів безоплатно забезпечують харчуванням, проживанням, медичним обслуговуванням і речовим майном. За умов офіційного працевлаштування зберігається середній заробіток та посада. Під час служби резервіст отримує чергові військові звання, може просуватись по службі, підвищувати кваліфікацію та здобути нову військово-облікову спеціальність.

Резервісту передбачено ряд виплат: після завершення зборів, одноразове заохочення за підсумком року, добові та компенсація витрат на дорогу до місця навчань. В підсумку сума виплат резервістам, які пройшли місяць підготовки в рік становить: непрацюючим - від 6216 до 8878 грн., від 9219 до 11880 грн. – працюючим (в залежності від військового звання).

У разі введення режиму воєнного стану резервісти Буковинської бригади територіальної оборони виконуватимуть завдання виключно в межах Чернівецької області у складі своєї частини та на посаді згідно до контракту.

З питань укладання контракту на службу в резерві потрібно звернутися до командування військової частини територіальної оборони, яке знаходяться в найближчому територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (раніше військовий комісаріат).

Прес-служба Чернівецького ОТЦК та СП


Коментарі:
Більше новин по темі: