Артилерійська бригада запрошує до свого складу патріотів Буковини

НА ЗАХИСТІ КРАЇНИ /

Залізні духом воїни 43 артилерійської бригади наводять страх на ворогів, зокрема ударами артилерії великої потужності, адже поміж іншим, на озброєнні частини знаходиться артилерійська установка 2с7 «Піон».

Бригада була сформована на початку 2015 року у відповідь на російську агресію та відтоді гідно виконує бойові завдання в Луганській та Донецькій областях. За плечима воїнів-артилеристів досвід численних важких боїв та успішних операцій, за які чимало з них відзначені державними нагородами.

Нещодавно, 14 жовтня, бригаді було присвоєно заслужене почесне найменування «імені гетьмана Тараса Трясила», легендарного козацького полководця.

Військова частина пропонує буковинцям службу на посадах екіпажів бойових машин, командирів гармат, водіїв, медиків тощо та грошове забезпечення від 10200 гривень. При укладанні контракту додатково виплачується винагорода від від 16800 гривень, а також підйомна допомога в розмірі місячного забезпеченні.

Житло, речове та продовольче забезпечення, медичні послуги, пільгове санітарно-курортне лікування передбачено за державний кошт. У разі оренди житла контрактник отримує грошову компенсацію.

Розташована частина в Переяслав-Хмельницькому районі, Київської області неподалік від столиці.

Ознайомитись з переліком вакантних посад та умовами служби можна в комісаріатах та за телефонами: 0509480349, (0372)524349.

Прес-служба Чернівецького ОВК

Фото: Армія Inform


Коментарі:
Більше новин по темі: