В Україні понад 13% громадян не погоджуються, що Голодомор був геноцидом українського народу
БОГ ЇМ СУДДЯ... /
Згідно з результатами дослідження, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» у вересні 2017 року, більшість опитаних (77%) погоджуються з твердженням, що Голодомор 1932-33 років був геноцидом Українського народу, не погодились з цим 13%, не визначились - 11%.
Варто зазначити, що кількість тих, хто визнає Голодомор геноцидом, збільшилась у порівнянні з минулим роком (з 72% до 77%), водночас вона є дещо меншою у порівнянні з 2015 (80%).
Твердження, що Голодомор 1932-33 років був геноцидом Українського народу, поділяє переважна більшість жителів Заходу країни (91%), більшість опитаних Центру (84%), дві третини Півдня (65%) та більше половини Сходу (56%).
Мешканці сіл дещо більше згодні з тезою про Голодомор-геноцид, аніж мешканці міст (79% проти 76%). Серед респондентів, рідна мова яких українська, прихильників тези 85%, в той час як серед тих, хто вважає рідною російську, – 57%.
У віковому розрізі кількість тих, хто підтримує тезу про Голодомор-геноцид, коливається від 72% до 80% у різних категоріях (найбільше серед людей середнього віку). Водночас простежується різниця у кількості противників цієї тези у вікових групах: чим старші опитані, тим їх більше. У контексті рівня освіти, кількість тих, хто підтримує тезу про Голодомор-геноцид, коливається від 74% до 79% у різних категоріях.
-
Військовий поблизу білоруського кордону знайшов зуби мамонта
-
Презентація книги «Змосковлення Буковини» Миколи Тимошика викликала справжній фурор у чернівецькій глибинці
-
У Топорівцях проведуть патріотичний захід, присвячений діяльності місцевого повстанського осередку ОУН-УПА, одного з найактивніших на Буковині
-
Ні могили, ні пам'яті. Як рідні сестри Степана Бандери провели у сибірському засланні майже 50 років. Як Оксану забрали додому
-
Напад Німеччини на СРСР 22 червня 1941 року: Радянська пропаганда всіляко приховувала ганьбу радянських прикордонників і придумала брехливі легенди
-
Сьогодні в Україні - день Героїв. Чому виникло це свято і кому присвячене?