Журналіста Павла Шеремета знищили в авто керованою бомбою. Його поховають у Мінську (ОНОВЛЕНО)

СМЕРТЬ ЖУРНАЛІСТА 


Журналіста Павла Шеремета, який загинув вранці 20 липня в Києві внаслідок вибуху автомобіля, поховають на його батьківщині в Мінську.Павла Шеремета поховають в Мінську Про це повідомляє видання «Белорусский партизан», посилаючись на матір Шеремета. Нагадаємо, вранці 20 липня журналіст Павло Шеремет загинув в результаті вибуху машини керівника «Української правди» Олени Притули, в якій він знаходився.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що один з керівників «Української правди» Павло Шеремет загинув в результаті спрацювання вибухового пристрою. Журналіста вбили. Прем’єр–міністр України Володимир Гройсман вимагає від правоохоронних органів забезпечити швидке і ефективне розслідування смерті журналіста Павла Шеремета.

Президент України Петро Порошенко доручив правоохоронним органам оперативно розслідувати обставини загибелі журналіста Павла Шеремета.

У МВС заявили, що журналіст Павло Шеремет загинув у результаті, ймовірно, безоболочного саморобного вибухового приладу потужністю від 400 до 600 грам в тротиловому еквіваленті.

Заступник Генерального прокурора України, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький назвав загибель українського журналіста Павла Шеремета замахом на свободу слова в Україні.

Вбивство журналіста інтернет-видання «Українська правда» Павла Шеремета кваліфіковано прокуратурою Києва за статтею «умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб».

 

У справі щодо вбивства Шеремета розглядається версія замаху на керівника «Української правди» Олену Притулу – слідчі


У рамках розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета слідчі, серед інших, розглядають версію замаху на життя керівника «Української правди» Олени Притули, у машині якої він знаходився під час вибуху.


Про це пише «Українська правда», посилаючись на ефір «112 Україна».

«Слідчі розглядають і ці версії. Зараз мабуть передчасно озвучувати якісь основні», – заявила в ефірі телеканалу речник прокуратури Києва Надія Максимець. Вона додала, що також проводяться слідчі дії біля дому Шеремета і Притули, де машина була припаркована вночі.

«Також встановлюється, чи були там відеокамери, встановлюється, чи були там, можливо, свідки, які володіють якоюсь інформацією з цього приводу», – сказала вона.

Нагадаємо, вранці 20 липня журналіст Павло Шеремет загинув в результаті вибуху машини керівника «Української правди» Олени Притули, в якій він знаходився.



Представник ОБСЄ з питань свободи слова Дуня Міятович закликає покарати винних у вбивстві журналіста Павла Шеремета.

Попередньо слідство розглядає три основні версії вбивства журналіста - професійна діяльність журналіста, неприязні стосунки та «російський слід».

Нагадаємо, Павло Шеремет народився 28 листопада 1971 року в Мінську.Після закінчення середньої школи вступив на історичний факультет Білоруського державного університету. Закінчивши три курси, пішов із цього вузу і вступив на факультет міжнародних економічних відносин Білоруського економічного університету.

У 1996 році працював головним редактором «Білоруської ділової газети». У тому ж році був призначений завідувачем білоруським бюро Громадського російського телебачення (ГРТ).

Зарекомендував себе як противник режиму президента Білорусі Олександра Лукашенка.

У 1998 році Шеремет почав працювати спеціальним кореспондентом програм «Новини» та «Час» дирекції інформаційних програм ОРТ, а в січні 1999 року обійняв посаду шеф-редактора російської і зарубіжної кореспондентської мережі дирекції інформаційних програм ОРТ. У 2008 році покинув телеканал.

У 2012 році створив інтернет-видання «Історична правда».

З вересня 2013 по 2014 рік працював ведучим програми «Прав? Так!» на Громадському телебаченні Росії. Після цього почав співпрацю з виданням «Українська правда», в подальшому став його виконавчим директором.

Павло Шеремет протягом останніх п'яти років жив у Києві.

У червні 2015 року запустив авторський проект «Діалоги» на каналі «24». З вересня 2015 року – ведучий на «Радио Вести», де він вів щоденну програму «Утро Павла Шеремета» по буднях з 8:00 до 11:00.

 

У середу вранці унаслідок вибуху машини загинув відомий журналіст Павло Шеремет. За інформацією Української правди, машина вибухнула на розі вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка навпроти ресторану МcDonalds.


Ця машина належала керівникові "Української правди" Олені Притулі, але її в машині не було. Вибух стався о 7:45 ранку, коли Шеремет виїхав з дому і проїхав кілька десятків метрів.

На місце прибула поліція та глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе.

Генпрокурор Юрій Луценко заявляє, що журналіст, один з керівників Української правди Павло Шеремет загинув в результаті спрацювання вибухового пристрою. Про це написав Юрій Луценко на своїй сторінці Фейсбук.

"З місця події доповіли, що смерть Павла Шеремета - наслідок вибухового пристрою. Це убивство", - зазначив він. "Співчуваю Альоні і всім друзям покійного. Зроблю все, що можу, щоб разом з колегами розкрити злочин", - додав Луценко.
 
Президент Петро Порошенко доручив правоохоронним органам оперативно розслідувати обставини загибелі журналіста Павла Шеремета. Про це він написав у своєму Facebook в середу.

"Доручив правоохоронним органам негайно розслідувати цей злочин. Винні мають бути покарані", – написав він.
  

Шеремет останні п'ять років жив у Києві, працював в "Українській правді", був ведучим на радіо "Вести". 


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації