Триває реконструкція кінотеатру імені Івана Миколайчука. Він матиме музей митця, модернову залу, яка нараховуватиме 404 місця
СКОРО СВЯТО? /
Кошторисна вартість реконструкції кінотеатру І. Миколайчука під кіно мистецький центр становить майже 32,4 млн. грн. Проектом передбачено влаштування глядацького залу зі сценою на 404 місць,у т.ч. 8 місць для людей з особливими потребами. Збільшено глибину сцени, перед сценою передбачено горизонтальний простір, що дозволить використовувати глядацький зал не лише для кіносеансів, а й проведення концертів, конференцій, симпозіумів, аукціонів, поетичних читань, ділових ігор, вечорів відпочинку, танцювальних вечорів, мистецьких зустрічей та інших заходів.
Як повідомили БукІнфо у прес-центрі Ратуші, також буде відновлено та модернізовано кінопроекційну та інші господарські і технічні приміщення ( майстерні, санвузли).
Передбачено облаштування музею Івана Миколайчука та багатофункціонального виставкового залу, який може використовуватися для гуртково-студійної роботи, проведення камерних заходів. Вхідний вестибюль і фойє за необхідності трансформуються у єдиний простір для проведення масових заходів. Буде проведено також комплексний благоустрій та озеленення прилеглої до кінотеатру території. На добу передбачається демонструвати – 5 кіносеансів, тобто максимальна пропускна спроможність на добу становитиме -2020 глядачів.
Реконструкцію кінотеатру виконує підрядна організація ТОВ «Експіелтсервіс», технічний нагляд за реконструкцією здійснює Георгій Єпуре.
Станом на 21 липня цього року капітальні інвестиції в зазначену будівлю склали майже 7,5 млн.грн. Виконано наступні роботи :
- демонтажні роботи, планування території, вивезення сміття та ґрунту, роботи з організації будівництва;
- бетонні та залізобетонні роботи з улаштування фундаментів, колон, ригелів, бетонної основи підлог, перекриття, сходів;
- вимурувані зовнішні та внутрішні стіни і перегородки, всі стіни поштукатурені ;
- проведенні зварні роботи з улаштування зовнішніх металевих ригелів, дашків та інших металевих конструкцій;
- виготовлені та встановлені вікна, закуплені матеріали для улаштування світлопрозорого фасаду фойє;
- частково виконані роботи з улаштування мереж опалення, водопроводу, каналізації, пожежогасіння;
- виконані роботи з прокладання мереж електроосвітлення, кабелів електрообладнання та силового електрозабезпечення;
- виготовлені та встановлені зварні металоконструкції сцени та амфітеатру;
- проведено утеплення покрівлі та замінено покриття дахів з руберойду на покриття з ПВХ мембрани.
Наразі проводяться роботи з кондиціювання та вентиляції приміщень, благоустрою території.
Більше новин по темі:
-
Автори сенсаційного анімаційного фільму "Мавка" створюють художній: вийшов перший тизер романтичного фентезі «Мавка. Справжній міф»
-
Третя окрема штурмова бригада починає видавати серію сучасних казок про війну для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку «Котигорошко»
-
У Чернівцях відкрився фестиваль глядацького кіно Миколайчук OPEN (Програма фестивалю)
-
У Кондратюка вдвічі більша, ніж у Бобула і Зінкевича: яку пенсію отримують зірки українського шоубізнесу
-
Щоденник прозріння Павела Решки: відомий польський журналіст презентував чернівчанам свою книжку “Столик з видом на Кремль”
-
Кінофестиваль «Миколайчук OPEN», який пройде у червні, оголосив новий міжнародний конкурс