"Меркурій" вп'яте програв "Урагану"

Минулої суботи чернівецький футзальний колектив «Меркурій» зіграв у Івано - Франківську контрольний поєдинок із місцевим «Ураганом», який тривалий час виступає у вищій вітчизняній лізі. Цікаво, що за останні два роки чернівецький та івано – франківський клуби зустрілися вже вп’яте. У попередніх чотирьох матчах перемогу здобували представники сусідньої області.

Після першої половини зустрічі «Ураган» вигравав із рахунком 3:1. У лавах господарів відзначилися Євген Валенко (двічі) та 16 – річний Петро Шотурма. Наприкінці першого тайму забив чернівчанин Олександр Дележа, який реалізував пенальті. До речі, Олександр вразив ворота вихованця буковинського футболу Олега Іжаковського (на фото).

На 24 хвилині гри у воротах «Меркурія» побував четвертий м’яч. Використавши пас Валентина Цвелих, влучного удару завдав Роман Кіндратів. Незадовго до завершення матчу «Ураган» вирішив пограти у більшості. Згодом м’яча у порожні ворота господарів відправив Сергій Рибак.

На жаль, підопічні Сергія Ожегова пропустили ще двічі. «Рамку» воротаря «Меркурія» Дениса Купчанка вразили досвідчені гравці Валентин Цвелих і Максим Павлюк. І все ж, останніми забили чернівчани. На 38 хвилині зустрічі гравці вищолігової команди сфолили вшосте, і Олександр Дележа вдало пробив дабл – пенальті. Остаточний результат гри – 7:3 на користь колективу «Ураган».

У чернівецькій команді виступали:

Денис Купчанко, Віталій Гончар, Радислав Гончар, Віталій Ткачук, Олександр Дележа, Валерій Шонов, Ігор Білик, Сергій Рибак, Петро Федірчик, Олександр Мікулеску.

28 лютого чернівецький «Меркурій» зіграє у першості України (перша ліга). Чернівчани прийматимуть у ФОК «Олімпія» команду «Метрополітен» (Київ).