На Центральній площі Чернівців Державний Прапор України урочисто підняли діти загиблого Героя в АТО (ФОТОРЕПОРТАЖ МБ)

РІДНИЙ СТЯГ / 

Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України відбулася на Центральній площі у Чернівцях. У ній взяли участь бійці АТО, волонтери, чиновники, освітяни та всі небайдужі. Державний прапор під залпи салютної групи піднімали герой АТО, спецпризначенець Андрій Пуздряк. А також діти загиблого в АТО чернівчанина В’ячеслава Пелехатого - 11-класник Максим і п’ятирічний Влад, і донька начальника медичної служби одного з батальйонів Павла Боднарюка.
 
Про це повідомляє "Молодий буковинець".

- Там, на Сході, українські воїни боряться за нашу свободу, - сказав син В’ячеслава Пелехатого Максим. - Вони захищають нас із вами. Нехай синьо-жовтий стяг буде в серцях кожного українця, спонукає на нові подвиги на славу України. Бажаю, щоби кожен український воїн повернувся додому живим. Дай Боже, щоби наступний день Незалежності ми святкували в мирі. Слава Україні!

- Коли бійці йдуть на мобілізацію, вони дарують одне одному прапор з написами, побажаннями братерства, яке існує на фронті, - зазначив заступник міського голови Чернівців Олександр ПАСКАР. - Звертаюся до політичних партій: є різні політичні кольори. Але основних лише два – це кольори нашого прапора: жовтий і синій.

Також великий жовто-блакитний прапор довжиною 25 та шириною 16 метрів чернівчани урочисто пронесли повз Центральну площу. А за ними маршем пройшлися підрозділи прикордонників, національної поліції, рятувальників, нацгвардійців.

У церемонії підняття прапора були задіяні також всі наші силові структури – це прикордонники, національна поліція, державна служба надзвичайних ситуацій, Нацгрардія, які пройшли маршем і віддали честь державному прапору.

Довідка:

 

 

День Державного Прапора України — державне свято України, присвячене одному з її державних символів — Прапору України. Відзначається щорічно 23 серпня. За офіційною версією, 23 серпня 1991 року — після провалу путчу в Москві — група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор у сесійний зал Верховної Ради. Освячення Національного прапора було проведено священиком УАПЦ Петром Бойком. Якраз до цієї події і прив'язаний Указ Президента України Леоніда Кучми "Про День Державного Прапора України", написана відповідна картина на стіні ВРУ, а цей прапор, як реліквія, урочисто зберігається під склом в музеї ВРУ. Наступного дня Україна проголосила незалежність.
 
  
Фото "Молодого Буковинця"

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації