Буковинські журналісти провели «мовчазний пікет» облдержадміністрації. Папієв знову співає "старої пісні" про штучність акцій протесту (ОНОВЛЕНО + ВІДЕО)

СВОБОДА СЛОВА /

Журналісти низки засобів масової інформації Чернівецької області провели сьогодні зранку «мовчазний пікет» облдержадміністрації. У такий спосіб представники «четвертої влади» висловили свій протест у зв’язку із ухваленням закону Олійника-Колесніченка 16 січня. Біля входу до «будинку з левами» журналісти сформували своєрідний «коридор ганьби».

Про це повідомляє кореспондент БукІнфо.

Представники ЗМІ одягли маски із написами «Диктатура», «Цензура», «Обережно - ПР». В руках тримали плакати «Не закривайте нам рота», «16.01.2014 замах на свободу», «Журналісти не визнають антиконституційні закони», «2014 не 1984», «Ви ігноруєте наші права – ми ігноруємо вас» та інші.

Учасники пікету свідомо не давали жодних коментарів як символ наступу на свободу слова в Україні. Як повідомили організатори до початку акції, таким кроком журналістська спільнота дала знати владі, що ігноруватиме її доти, доки та ігноруватиме та утискуватиме права працівників засобів масової інформації.
 
*****
 
Представники окремих чернівецьких ЗМІ поставили владу у «ігнор» і провели «мовчазний пікет» 

Сьогодні зранку при вході до ОДА журналісти провели «мовчазний пікет». У такий спосіб, одягнувши маски з написами «Диктатура» і «Цензура», вони продемонстрували свій протест до ухвалених у Верховній Раді законів 16 січня. Також журналісти не прийшли на понеділковий брифінг голови обласної адміністрації Михайла Папієва. Повідомляє чернівецький інтернет канал CHV.tv

Сам Папієв повідомив, що спокійно відноситься до мирних зібрань. - Єдине прохання до організаторів таких мітингів, організовувати їх відповідно до чинного законодавства України, - зазначив М. Папієв.

Після того, як голові ОДА повідомили про те, що пікет розійшовся, він сказав: «Цього і слід було очікувати, бо відчувається «штучність» такого заходу. Коли вимагають від обласної держадміністрації або обласної ради відміняти закони України, прийняті Верховною Радою і підписані президентом не логічно – це не є повноваження цих органів.

Михайло Папієв нагадав усім, що у законів є практика застосування прийнятих законів. - Мені дуже би не хотілося, аби ця практика розпочиналася у Чернівецькій області, - резюмував чиновник. * матеріл з сайту chv.tv
 

БукІнфо (с)
 

DIM RIA
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації