Буковинські правоохоронці посіли перші місця в Одесі та Ялті

Вперше на Україні, в місті Одесі з 15 по 22 червня 2009 року був проведений чемпіонат світу з карате. У змаганнях брали участь близько тисячі каратистів з 56 країн світу, серед яких був старший інспектор спортивної команди Чернівецького училища професійної підготовки працівників міліції при УМВС області старший лейтенант міліції Олександр Пікулін, який за результатами змагань посів друге місце.

Як повідомили БукІнфо у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС України в Чернівецькій області, Олександр займається карате з восьмирічного віку і зараз є майстром спорту міжнародного класу, з 2003 року входить до складу збірної України. В минулому році він став призером чемпіонату Європи, який проводився в Бельгії за що отримав державну премію, двічі посідав четверте місце на чемпіонаті МВС з рукопашного бою, однак мріє стати переможцем цього турніру.

Не обійшлось без нагород і на чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу, який проводився 22 липня цього року в місті Ялта інспектор спортивної команди Чернівецького училища професійної підготовки працівників міліції при УМВС області лейтенант міліції Микола Лабовський посів перше місце на дистанції 1500 метрів (про це наш сайт оперативно повідомляв - БукІнфо), а дільничний інспектор міліції Першотравневого РВ УМВС області лейтенант міліції Віталій Рибак посів друге місце на дистанції 5000 метрів. Крім цього, Микола Лабовський побив свій особистий рекорд на Міжнародному турнірі з легкоатлетичного кросу, який проводився 26 липня в Польщі і посів перше місце на дистанції 3000 метрів.