Буковинські футбольні ветерани переграли "Авангард"

Буковинська ветеранська команда «Гріко – Гол» (президент – Ігор Грималюк, тренер – Григорій Токар) розпочала виступи у футбольній першості України. Учора наша команда на стадіоні «Мальва» зіграла з колективом «Авангард» (Малин, Житомирська область). Перший м’яч у зустрічі забив буковинець Олександр Іванов, який пограв у клубах вищої ліги «Волинь» (Луцьк) і «Металург» (Запоріжжя). Під завісу першого тайму Микола Лесик зробив рахунок 2:0 на користь наших земляків.

У другому таймі вдало діяв ще один гравець команди «Гріко – Гол» Сергій Карпін. Спочатку Сергій завдав влучного удару з одинадцятиметрової позначки, а згодом вчетверте засмутив голкіпера малинського колективу Василя Тищенка. На 51 хвилині Сергій Семака, який вийшов на заміну, забив п’ятий гол у ворота «Авангарду». Гості спромоглися лише на м’яч престижу. Відзначився Юрій Якименко. Остаточний результат матчу – 5:1 на користь буковинців.

Склади команд:

«Гріко – Гол»: Павло Сіротін, Павло Решетник, Роман Шпірнов, Володимир Павлов, Микола Головачук, Микола Задорожний, Микола Лесик, Олег Голобуцький, Анатолій Гамаль, Павло Кудрявцев, Олександр Сопін, Сергій Карпін, Вадим Заяць, Олександр Іванов, Віталій Кінащук, Сергій Семака, Віталій Банул, Віталій Соболевський.

«Авангард»: Василь Тищенко, Валерій Михайленко, Олександр Ткаченко, Олег Марченко, Сергій Гвоздь, Сергій Джус, Ігор Марченко, Юрій Якименко, Володимир Ящук, Володимир Науменко, Олександр Степаненко, Олег Мільошин, Володимир Волуйко, Володимир Гошовець, Андрій Денесюк.