"Будівельники" двічі програли в Харкові

Чернівецький волейбольний клуб «Будівельник – Буковина» поступився у двох перших матчах фінальної серії чемпіонату України серед колективів Суперліги. У першому матчі підопічні Юрія Мельничука програли у Харкові титулованому місцевому клубу «Локомотив» - 0:3 (17:25, 22:25, 20:25).

На початку першої партії буковинці вигравали з рахунком 8:6. На жаль, після швидкоплинної перерви команда Юрія Філіппова зуміли схилити шальки терезів на свій бік – 25:17.

Дебют другої партії був за харків’янами – 8:7. Згодом «залізничники» зробили свою перевагу ще більшою – 22:16. У підсумку друга партія також завершилася перемогою господарів майданчика – 25:22. У третій партії також домінував «Локомотив» - 25:20.

Другий поєдинок також розпочався під диктовку команди Юрія Філіппова. Перша партія завершилася перемогою господарів майданчику – 25:21. А ось у другій партії, проявивши характер, чернівчани спромоглися досягти успіху – 26:24. На жаль, у наступних двох партіях кращими виявилися харків’яни – 25:22, 25:14 (рахунок за партіями – 3:1 на користь «Локомотива»).

Блискуче відіграв у другому поєдинку проти титулованого «Локомотива» досвідчений ліберо «будівельників» Сергій Середа, якого, думається, хочуть бачити у своїх лавах наставники багатьох клубів.

Цікаво, що матч "Локомотив" - Будівельник - Буковина" відвідали екс - гравці чернівецької команди Сергій Кисіль та Олег Мушенко. Сергій виступає за білоруський ВК "Гомель", а Олег - за "Юракадемію" з Харкова.

Склад "будівельників":

Сергій Пришляк, Костянтин Жилінський, Ігор Антонюк, Андрій Савін, Роман Приходько, Олег Витриховський, Євген Жоров, Віталій Сухінін, Євген Бойко, Сергій Середа, Ігор Вітюк, Ігор Меркушев.

Наступні два матчі між чернівецькою та харківською командами відбудуться у спорткомплексі «Будівельник» 1 – 2 травня.

Початок ігор: 1 травня – 16.00, 2 травня – 12.00.