Депутати обласної ради не збиралися 4 місяці через пандемію коронавірусу, - Іван Мунятн
І НЕ МОРГНЕ... /
Голова облради Іван Мунтян розповів ІА АСС, чому депутати не збиралися протягом 4 місяців. Чергова сесія обласної ради може відбутися вже найближчим часом.
Голову облради Івана Мунтяна, Вищий антикорупційний суд України відсторонив від виконання обов'язків до 1 серпня. «Наразі я в обласній раді провів кілька зустрічей та нарад стосовно завтрашньої колегії. Ми опрацьовуємо питання, які вкрай важливі для розгляду та є невідкладними. Бо за одне засідання ми не зможемо розглянути всі питання – їх зібралася рекордна кількість», - каже Іван Мунтян.
За словами очільника облради, тривала перерва в 4 місяці між сесіями пов’язана з пандемією коронавірусу.
«Нам потрібно було дотримуватися всіх рекомендацій і пощастило, що ми завчасно приймали чимало рішень та виділяли кошти на профілактичні заходи. Ще тоді, коли вірус вирував в Італії. Тому мали можливість протриматися до цього часу за рахунок виділених ще тоді коштів», - розповів голова облради. Точну дату чергової сесії визначатимуть завтра, на засіданні колегії.
-
Вісім діб на позиції один із двома полоненими пробув розвідник 155 бригади на псевдо Тімон
-
Помер голова Вижницької міської громади Олексій Чепіль. На відпочинку не витримало серце
-
У Великому Кучурові віддалли останню шану полеглому захисникові Олексію Мануїлі
-
За матеріалами СБУ припинено громадянство України Ореста Березовського (так званого митрополита УПЦ (МП) Онуфрія
-
Чернівецьку обласну прокуратуру очолив Віктор Логачов. Хто він?
-
Як загинув командир 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка полковник Сергій Захаревич. Зеленський повідомив деталі