Хлопець закрутив роман із матір’ю своєї дівчини, доки та народжувала від нього дитину

ЦЕ Ж ТРЕБА! /

У Британії в графстві Глостершир 29-річний хлопець та 44-річна мати його дівчини 24-річної Джес закрутили роман і втекли. У цей час ексобраниця чоловіка народжувала від нього дитину.

Подробицями поділилось видання Daily Mail.

Джес зі своїм хлопцем Раяном на період карантину оселилась у батьків. Вона вже мала малу доньку та завагітніла вдруге. Дівчина розраховувала, що її мати допоможе з дітьми.

Пізніше Джес помітила, як її хлопець та мати фліртують одне з одним. Вони часто сиділи вночі на кухні, випивали та сміялись. За словами дівчини, колись вона побачила, як Раян вщипнув її матір за сідниці.

Щойно породілля повернулась додому із пологового з новонародженим сином, виявила, що її коханий та мати переїхали в інше місто.

Раян написав Джес повідомлення, у якому зізнався в коханні до її матері Джорджини.

"Мене не хвилює, що всі думають, я закоханий в Джорджину, і мені все одно, хто про це знає. Думка інших людей мене абсолютно не турбує. Я знаю, що сталося", - йшлось у повідомленні Раяна.

За словами Джес, її батько 56-річний Ерік був спустошений, коли дізнався новину.

"Зазвичай чекають, що бабуся полюбить новонародженого, а не його батька. Як я тепер усім пояснюватиму, що у батька дітей і їхньої бабусі роман?" - прокоментувала Джес.


Коментарі:
Більше новин по темі: