«Йде природний відбір»: лікар розповів про страхітливу ситуацію в ковід-лікарні Чернівців

КОРОНАВІРУС ЛЮТУЄ /

Лікар Чернівецької обласної клінічної лікарні В’ячеслав Герман заявив про ускладнену ситуацію з лікуванням хворих на коронавірус у лікарнях.

Про це медик написав на своїй сторінці у Facebook після чергового свого чергування, пише molbuk.ua

"Можу лише підтвердити інформацію, яку подають чернівецькі масмедіа. Ліжок вільних у відділенні анестезіологіїї та інтенсивної терапії немає. Смертність зростає. Близько 75% пацієнтів потрапивших у відділення помирають", – повідомив Герман.

Він також додав, що 90% пацієнтів, які підключені до апаратів штучної вентиляції легень, помирають.

"З тих пацієнтів, що були заінтубовані, з апарату ШВЛ не вдалось зняти жодного. На жаль, показники смертності мають негативну динаміку і продовжують рости. Винуватець цього – новий вірус, який далі мутує і проти якого поки що не винайдено специфічного лікування в світі. Лікарі не в змозі допомогти більшості важко хворих пацієнтів, яке б забезпечення не було. Всі заходи по самоізоояції направлені на згладженея піків інфекції, щоб вберегти систему медицини від колапсу. Хоча це подовжить і розтягне епідемію в часі. Не вистачє ні ліжок, ні мед. персоналу", – написав В’ячеслав Герман.

"По суті йде природній відбір. І лікарі в цій ситуації лише сортувальник хворих по важкості їх стану. Тому дотримуйтись режиму самоізоляції, підтримуйте в міру можливостей свою імунну систему і нехай вас Бог береже!", – написав медик.

Раніше повідомлялося, що останню добу в Чернівецькій області від коронавірусу померли 8 людей.

Фото МБ


Коментарі:
Більше новин по темі: