Я не розумію людей, які вперто не хочуть жити. На Буковині є випадок, коли після святкування весілля у цій же родині одразу були поминки, - Гусак про COVID-19

ХОЧ КІЛОК НА ГОЛОВІ ТЕШИ... /

Я не розумію тих людей, які вперто не хочуть жити. Це такий вроджений буковинський чи український оптимізм, мовляв: «Це мене не буде стосуватись. Який ковід, якщо всі лікарні закриті? Це точно не буде мене стосуватись», - про це у прямому ефірі на своїй сторінці у Фейсбук розповіла заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак, пише ІА АСС.

Заступниця голови ОДА запросила тих, хто не вірить у хворобу, пройтись разом із нею по реанімаціях. «Можливо, ви мало довіряєте нам, чиновникам. Але насправді зараз є дуже багато дописів самих лікарів, які показують, що робиться в лікарнях. І я запрошую кожного, хто не вірить в будь-яку статистику, пройтися зі мною по реанімаціях.

Коли ти виходиш з палат, де люди задихаються, а біля них купа апаратури, яка постійно пікає (а таких пацієнтів у палаті є 6-8), ти розумієш, що є інше життя. Включається онлайн і матка з батьком дарують подарунки (це зараз критично важливо), де святкують весілля на 300 людей. Нарешті схаменіться, бо в нас є дуже поганий приклад, який я ніколи раніше не озвучувала, коли після святкування такого весілля у цій же родині одразу були поминки. Навіть якщо ви впевнені, що у вас міцний імунітет і ви не захворієте, ви можете цю хворобу принести у свою родину або безсимптомно перенести в чужу, де за життя і здоров'я більше піклуються і бережуть його», - додала посадовиця.

За словами Наталії Гусак, нині більшість ліжок у реанімаціях Чернівецької області зайняті пацієнтами із коронавірусом: "Якщо ми говоримо, що в області зайнято 63% ліжок, то це 1 310 людей вже перебуває у лікарнях і більшість реанімацій вже зайняті".

Чиновниця закликала буковинців трішки перечекати, щоб не довелось застосовувати план «Б», коли пацієнтів почнуть «відсортовувати» і надавати допомогу не кожному.


Коментарі:
Більше новин по темі: