У Чернівецькій області зафіксували ще 23 випадки штаму коронавірусу "Дельта", одна людина померла

У Чернівецькій області зафіксували ще 23 випадки штаму коронавірусу "Дельта". Він переважає серед виявлених випадків COVID-19.

Про це Суспільному Буковина сказала головна санітарна лікарка області Наталія Гопко.

Більшість інфікованих "Дельтою" лікувались у стаціонарах. Зараз у лікарнях області перебуває 20 людей. Наймолодшому хворому один рік, найстаршому — 80.

66-річний пацієнт з підтвердженим штамом "Дельта" помер.

"З середини липня ми зафіксували понад 50 випадків нового штаму. Це якраз період росту добових інфікувань", — каже Гопко.

За словами санітарної лікарки, "Дельта" має менший інкубаційний період, відтак це може призвести до збільшення кількості інфікувань та шпиталізацій.

За інформацією МОЗ, штам "Дельта" в 1,45 раза збільшує ризик необхідності інтенсивного лікування. Потреба в госпіталізації виникає вдвічі частіше, ніж при інфікуванні звичайним штамом COVID-19. Симптомами штаму є порушення слуху, шлунково-кишкові проблеми та утворення згустків крові. Також поширеними симптомами є лихоманка, головний біль, біль у горлі та нежить, менш поширеними – кашель та втрата нюху. Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров'я України. За даними МОЗ, ймовірність тяжкого перебігу хвороби при зараженні штамом "Дельта" набагато вища у невакцинованої людини.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації