Рівень COVID-госпіталізацій на Буковині поступово знижується. Але навчання у школах має залишатися дистанційним, - Наталія Гусак

Рівень COVID-госпіталізацій на Буковині поступово знижується.

Про це під час брифінгу розповіла заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак.

– Зазвичай протягом цих двох місяців навіть у суботу та неділю госпіталізували 80-100 людей за добу, – повідомила чиновниця.

За даними Міністерства охорони здоров’я, рівень госпталізацій у Чернівецькій області протягом останніх трьох днів складав 65, 63,6 та 64,5 на 100 тисяч населення. Тоді як для того, щоб послабити обмеження, необхідно, аби цей показник був менше 60.

Це четверта хвиля захворюваності на COVID-19 в області. На жаль, вона найскладніша. Пік ми пройшли, однак іще не досягли рівня, який мали між попередніми спалахами захворювання, – пояснила Наталія Гусак, яку цитує пресслужба ОДА.

Заступниця голови ОДА також наголосила – навіть після виходу краю із «червоної зони» обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій наполягатиме, аби навчання у школах залишалося дистанційним.

– Ситуація не є ще такою, щоб мати можливість розслабитися. Крім того, пам’ятаємо минулий рік, коли із настанням тепла люди повиходили на пікніки і число недужих зросло. Незабаром також великодні свята, тому готуємося, що нинішній спад захворюваності, можливо, не триватиме довго, – сказала Наталія Гусак.


Коментарі:
Більше новин по темі: