На Буковині значно зросла кількість хворих на гострий інфаркт міокарда

Війна не шкодує серця буковинців. За 6 місяців цього року у Чернівецькому обласному кардіологічному центрі пролікували 615 хворих на гострий інфаркт міокарда. Це на 36% більше, ніж за аналогічний період торік. При цьому кількість недужих, котрим необхідне було невідкладне стентування, зросла на 21% (порівняно із першим півріччям 2021 року).

Як розповіла генеральна директорка комунальної установи, депутатка Чернівецької обласної ради Ірина Маковійчук, допомагають і переселенцям. Так, за півроку від інфаркту пролікували 38 внутрішньо переміщених осіб, а також 10 військовослужбовців, - повідомляє пресслужба Чернівецької обласної ради.

Ірина Маковійчук каже, що за півроку від інфаркту пролікували 38 внутрішньо переміщених осіб, а також 10 військовослужбовців.
Фото: Пресслужба обласної ради

«Надаємо допомогу також недужим із важким порушенням серцевого ритму, який неможливо вилікувати медикаментами. Лише у липні ми встановили таким пацієнтам 11 штучних водіїв ритму. Їх ми отримуємо за державною програмою безкоштовно», – пояснила Ірина Маковійчук.

На Буковині значно зросла кількість хворих на гострий інфаркт міокарда. Фото: Пресслужба обласної ради
У Чернівецькому обласному кардіологічному центрі впроваджують новітні технології та методи досліджень.
Фото: Пресслужба обласної ради

Попри скрутний час, у центрі впроваджують новітні технології та методи досліджень. Зокрема, пацієнтам доступна черезстравохідна та Strain ехокардіографія, які забезпечують високоточну діагностику ураження серця.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації