Кесарів розтин вирішили не проводити: подробиці смерті від коронавірусу вагітної 28-річної лікарки з Буковини

Вагітна лікарка з Буковини померла від коронавірусу. 28-річна педіатриня була на восьмому місяці вагітності та чекала первістка.

Про це 6 квітня йдеться у сюжеті ТСН.

Медикиня на коронавірус захворіла наприкінці березня і лікувалась вдома. Коли стан погіршився - зробила рентген. З двобічною пневмонією жінку спочатку шпиталізували до районної лікарні у Заставній Чернівецької області. А згодом звідти - вже у тяжкому стані доправили в обласну лікарню, одразу в реанімацію. Там вона була на кисневій дотації. Але через три доби померла. Не вижило і дитя.

У лікарні смерть породіллі не коментують, чиновники департаменту охорони здоров’я кажуть: кесарів розтин, щоб принаймні врятувати немовля, жінці вирішили не проводити на лікарському консиліумі. Чому - не уточнюють.

Вагітна лікарка з Буковини померла від коронавірусу. 28-річна педіатриня була на 8 місяці вагітності, чекала первістка. З двобічною пневмонією жінку спочатку шпиталізували до райлікарні у Заставній. А згодом звідти, вже у тяжкому стані, доправили в обласну лікарню - одразу в реанімацію. Там вона була на кисневій дотації. Але через 3 доби померла. Не вижило і дитя.

"Виїжджали на місце усі медичні директори перинатального центру, вони проводили консиліум, радились зі своїми колегами з міста Києва і прийняли рішення про спостереження", - каже директор департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА Олег Чорний.

Нагадаємо, в Чернівецькій області від коронавірусу померла молода вагітна лікарка. Медикиня працювала на Буковині в КНП "Заставнівська БЛ". Жінку звали Мар'яна Маланник.


Більше новин по темі:
Коментарі: