«Червону» зону запровадили лише в Івано-Франківській області. Буковина у "помаранчевій"

ТЕМА №1 /

Сьогодні, 23 лютого, відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. 

Про це повідомив у Фейсбук Міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов.

Рішенням комісії було запроваджено червоний рівень епідемічної небезпеки в Івано-Франківській області з 00:00 годин 26 лютого 2021 року. Водночас, головам Закарпатської та Чернівецької обласних державних адміністрацій комісія доручила проаналізувати епідемічну ситуацію в окремих об'єднаних територіальних громадах та вжити, в разі необхідності, додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів.

Також рекомендується розглянути можливість додаткового розгортання ліжок у закладах охорони здоров'я на територіях, де реєструються високі рівні захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, та забезпечення їх кисневими точками.

Нагадаємо, від завтра, 24 лютого, в Україні діятиме адаптивний карантин, який передбачає поділ регіонів України на чотири зони. Залежно від епідемічної ситуації буде встановлюватися «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.


Більше новин по темі:
Коментарі: