Чернівецька область продовжує перебувати у «червоній зоні» карантину

ТЕМА №1 /

Чернівецька область продовжує перебувати у «червоній зоні» карантину, яку встановила Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 27 лютого. Про це буковинцям нагадує пресслужба Чернівецької ОДА.

Найвищий рівень епідемічної небезпеки діятиме, доки комісія на своєму засіданні не розгляне показники Буковини щодо захворюваності на COVID-19 та не ухвалить рішення про пом’якшення обмежень.

Просимо усіх буковинців не нехтувати правилами карантину! Чи послаблять обмеження в області, залежить лише від того, наскільки ретельно громадяни дотримуватимуться обмежень – уникатимуть масових заходів, носитимуть маски та дезінфікуватимуть руки, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у "червоній" зоні діють жорсткі обмеження, як під час січневого локдауну: заборонено роботу закладів харчування, розважальних закладів, ТРЦ, кінотеатрів, театрів, закладів освіти (крім дитячих садочків), спортзалів, ринків. Окрім того, в Чернівецькій області заборонено роботу всіх непродовольчих ринків.

Дозволяється робота банків, аптек, автозаправок, ветеринарних магазинів та всіх продовольчих магазинів.

"Червоний" рівень запроваджують, якщо упродовж 3 днів поспіль фіксують перевищення хоча б двох показників. Так, на Буковині зараз частка позитивних результатів із усіх зроблених ПЛР-досліджень складає понад 20%. Крім того, допустиму норму перевищує число госпіталізованих.

До речі:


Коментарі:
Більше новин по темі: