Буковина отримала 40 тонн гуманітарної допомоги від Румунії в рамках протидії COVID-19 на суму понад 1,2 млн. євро

40 тонн гуманітарного вантажу, який допоможе у боротьбі із епідемією COVID-19, передала Чернівецькій області Румунія. Йдеться про засоби захисту для медичного персоналу – маски, костюми, щитки, а також дезінфекційні засоби. Загальна вартість допомоги – 1 мільйон 244 тисячі євро.

Як повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА, супроводжували вантаж до Чернівців румунські високопосадовці та дипломати. Як зазначив Державний секретар Міністерства закордонних справ Румунії Дануц Себастьян Некулеєску, пандемія коронавірусу – це спільний світовий виклик, який не має географічних обмежень.

Заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар

– Тому найкращий спосіб вирішити ці проблеми і повернутися до нормального життя – спільна праця і допомога, – сказав він.

Водночас заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар підкреслив, що ця допомога – дуже серйозний знак солідарності країни, яка є не тільки нашим сусідом, а й важливим членом Європейського Союзу та НАТО.

– Такий символічний жест важливий не лише із точки зору протидії пандемії. Але це так само і жест відновлення наших взаємин. Радий, що церемонія передачі допомоги відбувається у Чернівцях – багатокультурному європейському місті. Вірю, що саме вони допоможуть активізувати двосторонню взаємодію і стануть тим місцем, звідки розпочнеться новий етап у розвитку двосторонніх відносин між Україною і Румунією, – сказав Василь Боднар.

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук, своєю чергою, подякував румунським партнерам за допомогу та запевнив, що вона є надзвичайно цінною для Буковини.


Коментарі:
Більше новин по темі: