Біля чернівецької "ковідної" лікарні - черга зі "швидких"

У Чернівецькій міській лікарні №1 зі 140 «ковідних» ліжок зайняті понад 120. Медики працюють понаднормово. Лікар-анестезіолог реанімаційного відділення розповідає, що автомобілі швидкої стояли у черзі. Тоді просили дві години нікого не привозити, пише Суспільне Буковина у своєму репортажі.

Медсестра реанімації Мар'яна Новікова працює з інфікованими коронавірусом від початку пандемії. У її відділенні найважчі хворі, які часто помирають.

"За цей час до смерті пацієнтів так і не звикла. Однієї зміни поступають пацієнти, а приходиш через три доби, то вже зовсім інакші люди. Одиниць переводять в палати", — говорить медсестра.

Медсестра Мар'яна Новікова у реанімаційному вдділенні
Медсестра Мар'яна Новікова у реанімаційному вдділенні. Фото Суспільне Буковина

Через велику кількість пацієнтів, у “червоній” зоні медсестра перебуває по шість годин без перерви. Вона годує, лікує та перевертає кожного хворого, щоб зменшити навантаження на уражену ділянку легень.

Пацієнтка міської лікарні перебуває на кисневій підтримці
Пацієнтка міської лікарні на кисневій підтримці. Фото Суспільне Буковина

Лікар-анестезіолог реанімації Роман Курулюк розповідає, що минулого тижня три швидкі стояли у черзі, а ще кілька — їхали.

"Був момент, коли ми просили передишку. Дзвонили у швидку і просили дві години дати спокою, щоб могли хоча б провести виписку, щоб звільнити місця, аби інших могли класти", — говорить лікар. Лікар розповідає, що хворі стали важчими, а симптоми проявляються швидше.


Коментарі:
Більше новин по темі: