Викладач-доброволець із Чернівців Андрій Гречанюк, який зараз на передовій, потребує тепловізорів

Викладач із Чернівців, боєць-доброволець Андрій Гречанюк, який зараз воює на передовій, та його бойові побратими потребують військового устаткування. Йдеться передусім про тепловізори, проте загалом потрібні і медикаменти, і інші речі.

Про це захисник написав на своїй Фейсбукб-сторінці, пише molbuk.ua

Він зазначив, що завдяки небайдужим уже вдалося закупити частину цих оптичних приладів, проте потрібно ще.

"Панове, три тепловізори уже у мене. Найближчим часом вони приступлять до виконання службових обов'язків . Ці девайси суттєво полегшують життя нам і допомагають знищувати біологічне сміття, яке принесло з московії. Уклінно дякую всім, хто долучився. Безмежно вдячний за вашу допомогу і підтримку. Ми стараємося! Але ще дуууже потрібно 2 тепловізори. Щиро дякую вам!!! Разом переможемо!!! І триста-тридцять-три!!!!" - написав Андрій Гречанюк.

Про необхідність у обладнанні повідомила також дружина бійця, Таміла Сапігура.

"Друзі! Чоловік воює на сході і мені потрібна ваша допомога! Є можливість привезти тепловізори для хлопців-артилеристів, яких їм ну дуже бракує (і гріх втрачати нагоду допомогти підсмажити москаля!)! Тому звертаюсь із проханням про фінансову підтримку та максимальний репост! Збираю на LEICA CALONOX VIEW THERMAL CAMERA або INFIRAY ZOOM ZH50 THERMAL MONOCULAR
Ціна одного - 150 тис грн (120 тис грн відповідно). Буду безмежно вдячна за будь-яку суму", - зазначила жінка і додала номер рахунку, на який можна перераховувати кошти:

5375 4141 3496 5705 моно

[email protected] пейпал

Як відомо, Андрій Гречанюк викладав у ЧНУ з 2002-го року. У 2014-му році, з початком війни в Україні, записався добровольцем-артилеристом. Пішов сам воювати також і в перші дні повномасштабного вторгнення. Андрій Гречанюк є улюбленцем та прикладом для студентів та всіх українців.


Коментарі:
Більше новин по темі: