У путіна реально зірвало дах: він висунув цинічні умови для переговорів з Україною. Зеленський жорстко відповів...

Російський диктатор Володимир Путін висунув цинічні умови для початку переговорів із Києвом. Зокрема, він заявив, що для початку переговорів українські війська мають бути повністю виведені з території так званих "ДНР", "ЛНР", а також з Херсонської та Запорізької областей.

Про це очільник Кремля заявив під час виступу перед російським МЗС. Ще однією умовою РФ є нейтральний, позаблоковий та без'ядерний статус України.

Також очільник Кремля стверджує, що для переговорів Захід має скасувати всі санкції проти Росії. Водночас повернення тимчасово окупованих територій назад в Україну за його словами "навіть не може обговорюватися", повідомляє Oboz.ua

"Статус Криму та Севастополя, "ДНР" та "ЛНР", Запорізької та Херсонської областей як регіонів РФ має бути зафіксований у міжнародних договорах", – заявив Путін, наголосивши, що як тільки Україна повністю виведе війська з цих областей та зобов'яжеться не вступати до НАТО, РФ припинить вогонь і буде готова до переговорів.

Також навіжений диктатор пригрозив, що якщо Україна та західні країни не погодяться з такими "пропозиціями", то "умови будуть іншими".

"Якщо Київ і Захід відмовляться від нової мирної пропозиції, то умови будуть іншими" — заявив він.

Під кінець Путін цинічно додав, нібито переговори на таких "засадах" мають дати старт поступовому відновленню відносин України з Росією. "Ми закликаємо до того, щоб перевернути трагічну сторінку історії та поступово відновлювати відносини з Україною та Європою" — видав Путін.

Раніше повідомлялося, що після рішення Сполучених Штатів та європейських союзників дозволити Україні атакувати по території РФ їхньою зброєю, диктатор РФ Володимир Путін вибухнув потоком нових погроз, заявивши, що може надати зброю певним країнам для завдання ударів по західних цілях, і знову став розмахувати своєю ядерною палицею.


Президент Володимир Зеленський назвав нові маніпулятивні заяви російського диктатора Путіна про припинення війни ультиматумом і нагадав, що той займається відродженням нацизму.

Глава української держави, який перебуває в Італії на саміті G7, дав інтерв'ю Sky TG24., пише NV.

«З приводу цих меседжів — вони ультимативні. Вони нічим не відрізняються від ультиматумів, які були перед цим», — наголосив Зеленський, коментуючи нові путінські маніпуляції.

Він додав, що дії Путіна вказують на нову хвилю нацизму — російський нацизм. Зеленський зауважив, що очільник кремлівського режиму вимагає від України «віддати» вже чотири регіони, частину українських територій — як окупованих, так і не окупованих, і повторює меседжі Адольфа Гітлера.

«Він казав — віддайте мені частину Чехословаччини, і на цьому все закінчиться. Це історична брехня. Після цього була Польща — віддайте мені частину Польщі, далі — окупація всієї Європи… Ця хвиля ненаситного нацизму… У такі меседжі не можна вірити. Путін іде тим самим шляхом [що й Гітлер]», — сказав президент України.
На Заході відреагували на путінські умови для переговорів з Україною та "остаточного завершення війни". Там закликали окупантів забиратися з території нашої країни.

Приміром, глава Міноборони США Ллойд Остін нагадав, що кремлівський лідер незаконно окупував територію суверенної держави. За його словами, Путін не в змозі диктувати Україні, що їй робити для встановлення миру, пише Telegraf.UA

"Це якраз та поведінка, якої ми не хочемо бачити. Ми не хочемо бачити, як лідер якоїсь країни вирішує, що він хоче пересунути кордони та анексувати територію свого сусіда",, – зазначив він.

Крім цього, глава Пентагону звернув увагу на те, що Путін може в будь-який час закінчити війну, якщо цього захоче.

"І ми закликаємо його це зробити та вивести свої війська з суверенної території України", – сказав Остін.

Також нові хотілки Путіна прокоментував і голова НАТО Єнс Столтенберг.

"Це не Україна повинна виводити війська з української території. Це РФ повинна вивести свої війська з окупованої української території… Це (путінські умови — Ред.) не пропозиція миру, а пропозиція ще більшої агресії, ще більшої окупації, і вона демонструє, що метою Росії є контроль над Україною", — каже він.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації