У Хмельницькому затримали «розконсервованого» агента фсб, який збирав розвіддані для здійснення ракетних ударів по стратегічно важливих об’єктах регіону

СБУ викрила понад 160 ворожих ДРГ і повідомила про підозри 1 тис. зловмисників за злочини проти держбезпеки. Такими є результати роботи української спецслужби за напрямами захисту державної безпеки з початку повномасштабної агресії рф.

🔹 Одна з останніх спецоперацій – знешкодження російської агентури, яка готувала теракти на півдні України.
Зокрема, СБУ затримала ворожого агента, який розвідував дислокацію артилерії та спецпідрозділів ЗСУ на південному фронті.
Займався він і підготовкою терактів на території військових гарнізонів та об’єктів критичної інфраструктури.
Під час обшуків у зловмисника вилучено бойові засоби ураження та мобільний телефон для зв’язку з представником спецслужб рф.

🔹 На Рівненщині:

контррозвідка СБУ затримала ворожого агента, завербованого окупантами напередодні повномасштабного вторгнення.
За вказівкою загарбників, він збирав установчі дані українських захисників, у тому числі щодо місць проходження служби та адрес проживання учасників АТО.
Отриману інформацію ворог планував використати для вчинення серії замовних нападів на військовослужбовців ЗСУ.

🔹 У Хмельницькому:

затримано «розконсервованого» агента фсб. Зрадник збирав розвіддані для здійснення ракетних ударів по стратегічно важливих об’єктах регіону. Зловмисника було затримано на спробі передачі загарбникам цієї інформації.

🔹 На Дніпропетровщині:

викрито адміністраторку інтернет-спільнот, які виправдовували агресію рф та військові злочини окупантів. Жінка входила до групи агітаторів, створеної російськими спецслужбами для поширення кремлівської пропаганди на території України, в Білорусі та Придністров’ї. Такі «публікації» розганялися на спеціалізованих інтернет-платформах та у соцмережах, у тому числі заборонених в нашій державі. За виконання цих завдань зловмисниця отримувала гроші через небанківські платіжні системи.

🔹 Крім того, у Києві до 8 років ув’язнення засуджено російського агента, який коригував ворожі ракетні обстріли по об’єктах енергетики та водопостачання. Зловмисник був затриманий співробітниками СБУ у травні цього року. Встановлено, що він був завербований у 2014 році, отримав паспорт громадянина рф і потім його перевели у «режим очікування». А з початку повномасштабної агресії рф зловмисник приступив до виконання ворожих вказівок.

За всіма викритими фактами тривають невідкладні слідчо-оперативні дії. Їхня мета – встановити і притягнути до відповідальності всіх осіб, причетних до злочинів проти України.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації