Сили ППО збили всі три "Калібри" у небі над Хмельниччиною! Ракети рашисти запускали з Чорного моря

Вранці 24 липня у Хмельницькій області чули вибухи. Українським військовим вдалось збити одразу три ракети, які ворог спрямував з Чорного моря.

Джерело: Повітряне командування "Захід" Повітряних сил ЗСУ. Про успішне збиття ракет у Хмельницькій області доповіли у командуванні "Захід" Повітряних сил ЗСУ. росіяни атакували регіон близько 9:00 год ранку.

Сили ППО збили всі три ракети

Українські військові наголосили, що атаку відбили повністю, адже жодна з трьох ракет ворога не досягнула цілі. Ракетний удар по Хмельниччині відбувся під час масової повітряної тривоги в Україні – сирени прозвучали у більшості південних, центральних та західних областей.

Подякували Повітряним силам ЗСУ за роботу і в Хмельницькій ОВА. Сергій Гамалій закликав людей бути обережними, адже загроза триває. Пам'ятайте, що у нас війна! Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги. Користуйтеся укриттям! – сказав Гамалій.

Вранці під ракетний обстріл потрапив і Миколаїв

Напередодні ввечері та вранці 24 липня під ракетний обстріл ворога потрапив і Миколаїв. Близько 18:00 "Калібрами" росіяни поцілили в приватні будинки, господарчі споруди, гаражі та автомобілі. Кілька осіб отримали поранення, серед них – підліток.

Не залишив ворог у спокої Миколаїв і вранці теж вдарив по місту ракетами. Це сталось близько 4:00 ранку. Масштаби руйнувань та кількість постраждалих уточнюють.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації