Справжня істерика. У Держдумі РФ закликали завдати удару по посольству США в Києві

Депутат Держдуми РФ Юрій Швиткін закликав ударити по посольству США у Києві після того, як в Україну прибули перші ракетні артилерійські системи підвищеної мобільності HIMARS.

Про це повідомляє пропагандистське видання lenta, інформує НВ.

Російський депутат вважає, що постачання HIMARS в Україну нібито ведуть світ до третьої світової війни, а Росія має «вдарити у відповідь по центру прийняття рішень» — посольству США. Також росіянин закликав міноборони РФ знищити урядовий квартал у Києві.

«Це ще раз підкреслює рух крок за кроком до третьої світової війни з боку США. Потрібно розуміти, що ми маємо жорстко відреагувати. На мою думку, сьогодні реакція має поширюватися і на ті країни, які постачають озброєння. І не просто знищувати інфраструктуру тощо, а я вважаю, головний центр ухвалення рішень — посольство США. На мою думку, рано чи пізно це стане метою для збройних сил Росії. Моя позиція — треба знищувати урядовий квартал у Києві, треба знищувати відповідні точки. Так, ця робота ведеться з боку міністерства оборони, але потрібно завдавати більш масованих ударів», — заявив Швиткін.

При цьому він упевнений, що HIMARS нібито легко можна придушити тим озброєнням, яке має РФ — ППО та засоби радіоелектронної боротьби. Також депутат вважає, що Смерч та Ураган здатні впоратися з американською системою.

23 червня міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що американські реактивні системи залпового вогню HIMARS вже прибули до України.

Великобританія вже анонсувала постачання Україні реактивних систем залпового вогню M270. Рішення про відправку РСЗВ узгодили зі США, що є виробниками цього озброєння.

Німеччина пообіцяла передати Україні РСЗВ MARS II — найближчим часом українські військові мають розпочати навчання.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації