Російським ударом по заводу "Кредмаш" у Кременчуці знешкоджено теплицю з огірками - подробиці ВВС

Кореспондентка Бі-бі-сі побувала на місці російського ракетного удару по заводу "Кредмаш", що виробляє дорожню техніку в Кременчуці. Підприємство знаходиться поряд з ТЦ "Амстор", яким у понеділок також було завдано ракетного удару.

Увечері у вівторок глава російського МЗС сергєй лавров повторив твердження міноборони РФ, що прозвучало раніше, що основною метою російського удару був якийсь ангар із озброєннями.

"Бомбили ангар, куди прибула європейська і американська зброя і боєприпаси. В результаті детонування боєприпасів загорівся торговий центр, що стояв поруч", - сказав лавров.

Факт ракетного удару по заповненому покупцями торговому центру підтверджується численними фотографіями, відеозаписами та повідомленнями кореспондентів міжнародних ЗМІ, а наслідки удару по заводу, який виробляє техніку для дорожніх робіт, кореспондент ВВС News Україна Ганна Чорноус змогла оглянути самостійно.

За словами технічного директора заводу Олександра Довбні, внаслідок ракетного удару один корпус заводу зруйнований, в інших корпусах вибиті вікна.

Вибухом ракети знищено теплиці, де робітники вирощували огірки.

Основна спеціалізація заводу – виробництво будівельної техніки, до військової промисловості він не має відношення вже понад 30 років.

Коли 27 червня стався удар двома ракетами Кременчука, робоча зміна вже закінчилася, людей на підприємстві було мало.

Постраждали, за словами Довбні, двоє робітників – охоронець на вежі з боку торговельного центру "Амстор" та робітник, який порізався розбитим склом.

27 червня російська військова авіація завдала удару по Кременчуку двома ракетами.

Одна з ракет потрапила до торговельного центру "Амстор", загинули, згідно з останньою інформацією, 20 людей. Ще 59 отримали поранення, 25 із них було госпіталізовано.

Доля ще понад 30 осіб залишається невідомою.

Сотні рятувальників, патрульні, нацгвардійці та цивільні волонтери вилучають із-під завалів людей. Рятувальна операція продовжується.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації