Пригожин встановив прослуховування в Кремлі і збирав компромат на людей Путіна - джерело

Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин з літа 2022 прослуховував Адміністрацію диктатора рф Володимира путіна. Такою інформацією поділився російсько-ізраїльський підприємець, ворог путінського режиму Леонід Невзлін, посилаючись на інформоване джерело у Федеральній службі охорони (ФСТ) рф.

За його даними, влітку 2022-го люди Пригожина під прикриттям реконструкції будівель встановили сучасну та дуже ефективну систему прослуховування у Кремля, завдяки чому мали змогу слухати розмови в Адміністрації президента. Ватажок ПВК "Вагнер" отримав можливість збирати компромат на всю правлячу верхівку Росії. "Пригожин збирав компромат на справді ненависних йому ворогів і, на його думку, зрадників батьківщини", - розповів Невзлін, якого цитує видання Діалог.

Він стверджує, що за кілька місяців після повномасштабного вторгнення в Україну Пригожин усвідомив провал путінської так званої "спецоперації" і хотів зупинки війни, але на "прийнятних для Росії умовах".

Невзлін також повідомив, що ватажок "Вагнера" ​​дуже ретельно і заздалегідь готувався до свого гучного заколоту. "Він був розумний, розважливий і холоднокровний. Але йому не вистачило часу", - розповів бізнесмен. За його словами, розпочати повстання достроково ватажка ПВК змусило те, що ФСТ знайшла його приміщення з матеріалами прослуховування. Тоді він зрозумів, що треба діяти дуже швидко.

"У червні 2023 року (за кілька днів до заколоту) конспіративне приміщення було розкрито... Ті, що нагрянули зі шмоном, залишили Пригожину однозначне послання - свіжовідрубану свинячу голову... З цього моменту жодних шансів на добре підготовлений бунт у Пригожина вже не залишилося, довелося щодо ситуації”, - розповів Невзлін.

Нагадаємо, що заколот Пригожина влітку 2023 року провалився. Він зупинив похід своїх бойовиків на Москву, довірившись гарантіям безпеки від Путіна. Через кілька місяців після цього ватажка "Вагнера" ​​було страчено. Літак, на борту якого він перебував із найближчими людьми, попередньо збила російська система ППО. Є також версія, що борт було підірвано зсередини.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації