Як вибрати якісний кулон? Поради експертів

Такі прикраси, як кулони, завжди знаходяться у центрі уваги. А все тому, що наголошують на делікатній частині жіночого тіла — на декольте. Вони діють на оточуючих як магніт – правильно підібрана підвіска притягує, а безглузда, своєю чергою, навпаки, відштовхує.

КУЛОНИ* сьогодні мають великий попит. Їхній асортимент досить широкий і різноманітний. Стиль, дизайн, колір, розмір, призначення - незалежно від цих параметрів кожна любителька прикрас легко підбере для себе найкращий варіант. Фахівці інтернет магазину Укрзолото звертають увагу покупців на особливості та різновиди кулонів. Про це далі.

Отже, за призначенням кулони ділять такі групи:

  • декоративні;
  • релігійні;
  • захисні;
  • функціональні.

Кожен вид має певну символіку, а також правила носіння та поєднання, незалежно від розміру ціни.

Декоративні кулони

Цей варіант найпоширеніший серед інших. Моделі представлені різноманітними формами, наприклад, овал, квадрат, крапля та серце. Сучасні ювеліри вигадують нові форми і конфігурації — геометричні фігури, цікаві абстракції, фантазійні моделі. Вибрати бажаний виріб просто - достатньо визначитися з тим, куди і з чим його носити.

Сьогодні мода не диктує особливих правил. У тренді як непомітні прості кулони, так і масивні яскраві вироби. Затребуваними є великі кільця, великі та неправильної форми підвіски. Такі прикраси буквально приковують себе сторонні погляди.

Релігійні моделі

Релігійний кулон вважається символом віри, до нього ставляться як до талісмана та амулету. Тут декор не має жодного значення, так само, як і ціна. Кожна релігія має свої кулони. Таким чином, християни носять ладанки, мусульмани півмісяць, іудеї зірку Давида. Віруючі вважають, що такі кулони мають сильні властивості, а саме, оберігають від пристріту та псування.

Медальйони

Кулон нагадує собою мініатюрну скриньку. Здебільшого він буває круглої чи овальної форми. Його особливістю є те, що всередині можна зберігати важливі для власника дрібниці – фото чи іншу пам'ятну річ. Купити медальйон доступно на будь-який смак – декорований, інкрустований камінням, виготовлений із різних сплавів металу.

Підвіски-талісмани

Вироби покликані приносити удачу, охороняють свого господаря від різних бід та хвороб. Щоб захистити себе від лихого ока, кулон надягають на ланцюжок і ховають під одягом. Вибір форми та дизайну підвіски безпосередньо залежить від переваг власника.

Магазин Ukrzoloto при покупці рекомендує врахувати характеристики виробу, порівняти представлені моделі. Незалежно від призначення прикраси, не варто заощаджувати. Кулон також стане чудовим варіантом як подарунок, він неодмінно буде гідно оцінений.

* на правах реклами


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації