Нещадний циклон: в Україну йдуть потужні зливи і сильне похолодання

Синоптики попереджають українців про різку зміну погоди.

Так, в Україні погода за останній час досить непередбачувана. Літо принесло багато неприємних сюрпризів для українців. Зокрема, було багато дощів, які затоплювали міста. Як виявилося, що осінь буде не найкращою.

Синоптики попереджають, що найближчим часом погода різко зіпсується. Так, багато регіонів України знову постраждають від дощів. Як запевняють експерти, що циклон прийшов на територію України набагато раніше, ніж це очікувалося.

Похолодання накриє практично всю територію України вже з понеділка. На вулиці буде досить сиро. Найдовше тепло затримається на півдні та сході країни. Але все ж це вже буде не так тривало, як багатьом би хотілося.

Вже вчора, 17 вересня, в західних регіонах України почалися дощі. І це тільки початок. Також опади поширяться на північ країни і частково Вінницьку область.

У східних, південних і більшості центральних областей збережеться суха погода.

Як повідомляє у Facebook синоптик Наталка Діденко, температура повітря також не буде постійною. Вона буде коливатися про +17 градусів тепла до + 22 градусів. На вихідних різкого похолодання чекати не доводиться. Прохолодніше всього буде на Крайній Півночі – від 12 до 16 тепла, а найтепліше на півдні-до +25.


Коментарі:
Більше новин по темі: