У Чернівцях сьогодні і завтра вперше відбудеться Фестиваль меду і трав'яного чаю

У Чернівцях 25-26 вересня вперше відбудеться Фестиваль меду та трав'яного чаю. Окрім виставки-ярмарку продукції бджільництва, на гостей заходу чекають різні майстер-класи, фотозони, дегустація тощо. Про це повідомляє департаменті соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Чернівецької міськради.

Під час дійства, яке продовж двох днів розгорнеться на Центральній площі міста, відбудеться виставка-ярмарок продукції бджільництва та різноманітних чаїв. Гості фестивалю зможуть запастися свіжозібраним медом, який буде представлений у широкому асортименті, а також придбати прополіс, квітковий пилок, забрус, віск, маточне молочко, цілющі трави та готові чайні набори», - йдеться у повідомленні.

На гостей фестивалю чекають дегустація меду, різноманітні цікаві майстер-класи, фотозони, спілкування з досвідченими пасічниками, частування чаєм.

Цікаво, що бажаючі зможуть спробувати власноруч розпечатати медові соти та відкачати їх у медогонці, або виготовити запашну свічку із натурального бджолиного воску.

«Пасічники розкажуть гостям не лише про мистецтво бджолярства, а й про особливості та корисні властивості меду, перги, натурального воску, про цілющу дію й антибактеріальні властивості прополісу, про користь настоянки воскової молі і вплив бджолиних продуктів на людський організм. Водночас фахівці лісового господарства Буковини будуть розповідати про корисні трави і поділяться буковинськими рецептами приготування чаю», - повідомляють організатори нового Фесту.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації