На чернівецьких пляжах купатися не можна - обласний лабораторний центр

МАЙТЕ НА УВАЗІ! /

Фахівці Чернівецького обласного лабораторного центру дослідили водойми і ґрунт на пляжах та водних об’єктах в Чернівецькій області.

Зокрема перевірили: Пляжі: - ТРК «Лижна траса» в с. Магала, - «Сонячний берег» в с.Бояни - «Хвиля» в с. Магала Новоселицького району; - «Аква - плюс» в с. Кам’яна, - «Берег любові» в с. Бобівці - «Рутка» в с. Великий Кучурів Сторожинецького району; Зони рекреацій: - на берегах річки Дністер в м. Новодністровськ - в с. Репуженці Заставнівського району; - ТОВ «Услад» в с. Ломачинці Сокирянського району; - бази відпочинку «Вілія» в с. Ломаченці Сокирянського району.

Станом на 24 липня 2020 року, зі значених вище місць масового відпочинку населення, дослідили 25 проб води водойм за санітарно-хімічними, бактеріологічними та паразитологічними показниками.

Відхилення від санітарних вимог було встановлено у 3 пробах води за бактеріологічними показниками з річки Прут в межах місць купання Чернівецького міського пляжу.

Досліджено 15 проб ґрунту за санітарно-хімічними, бактеріологічними та паразитологічними показниками. Всі проби відповідали нормативам. За результатами проведених лабораторних досліджень, у зв’язку з невідповідністю води водойми санітарним вимогам, фахівці Центру не рекомендують купатись в річці Прут на пляжі м. Чернівці.

Фото МБ


Більше новин по темі:
Коментарі: