ЗМІ повідомили про "злив" даних з "Дії", Мінцифри стверджує, що інформація надійно захищена

В інтернеті з‘явилося оголошення про продаж особистих даних двох мільйонів українців, які нібито зберігались сервісом "Дія". Міністерство цифрової трансформації заперечує "злив" даних та стверджує, що вони надійно захищені.

Як заявив на своєму офіційному Telegram-каналі очільник Мінцифри Михайло Федоров, питання кібербезпеки та захисту даних перебували для міністерства на першому від моменту запуску цифрових послуг.

"Зараз стикаємося із заголовками про "дані українців злиті в мережі". Насправді про таке писали завжди. Але зараз такі новини сприймаються особливо гостро через інформаційну війну, яка відбувається проти України", — зазначив посадовець.

Він нагадав, що програма "Дія" не зберігає особисті дані, тому при кожній авторизації в системі документи "підтягуються" наново.

"Ми активно вивчаємо всі кейси. Це виявляються скомплектовані дані з різних джерел, яких раніше було море в мережі, часто з одного популярного банку. Це було ще до старту роботи Мінцифри та створення "Дії". Ми якраз і почали працювати над усіма цими випадками. Ми блокуємо такі ресурси", — наголосив Федоров.


Коментарі:
Більше новин по темі: