Котли від Altep – стабільна якість і довговічність з гарантією*

Лідерство на ринку твердопаливних котлів успішно завойовує український бренд Altep. Це компанія, яка використовує унікальний високотехнологічний процес виробництва своєї продукції. Основою всіх процесів є конструкторське бюро, де фахівці розробляють сучасні технології та стандарти, що забезпечують горіння твердого палива.

Випущені котли гарантують широке розмаїття моделей. Тут за адресою www.altep.ua/catalog кожен бажаючий може вибрати гідне рішення для невеликого офісу, промислового об'єкта і приватного будинку. Пристрої мають автоматичне або ручне завантаження, а при бажанні їх можна оснастити різними аксесуарами та додатковими елементами.

Ключові показники

Зазначені вище котли мають ряд особливостей і основних характеристик:

• ККД до 93%, що є досить високим показником;
• робота на одному завантаженні твердого палива від 8 до 24 годин;
• доступність дров, пеллет та інших видів твердого палива;
• теплообмінник з високоякісної сталі, товщиною від 5 до 8 мм;
• широкі показники потужності від 10 до 15000 кВт;
• установка теплових акумуляторів без проблем;
• простота в обслуговуванні і експлуатації;
• високий рівень надійності і безпеки.

Для зручності вибору виробник пропонує поділ котлів на серії, кожна з якої має свої певні характеристики і функції.

Наприклад, виділяють моделі Classic і Classic Plus, де використовується триходовий теплообмінник. Перший котел передбачає механічне регулювання, в той час як друга модель доповнюється припливним вентилятором. Циркуляція теплоносія може бути примусовою або природною. Такий поділ дозволить зробити вдалий вибір, ґрунтуючись на своїх перевагах. Також є моделі Duo, Duo Plus, Duo UNI, Duo UNI Plus, Trio Uni і Trio UNI Plus.

altep.ua/catalog

Особливості покупки котлів

Пропозиції сформовані на офіційному сайті інтернет-магазину виробника Altep. Складських запасів достатньо, щоб в максимальний термін надати клієнтам нормальні умови для вибору і покупки. Попередньо клієнти можуть отримувати повну консультацію щодо вибору та купівлі з урахуванням індивідуальних переваг і вимог.

В межах гарантійного або післягарантійного періоду надаються послуги з обслуговування. В наявності завжди є необхідні деталі і запчастини для відновлення. Також надається послуга по першому запуску котла, забезпечуючи високий рівень безпеки. Важливо, щоб це робили спеціалісти та професіонали своєї справи.


Коментарі:
Більше новин по темі: