Будьте в курсі: практичні поради з відеозйомки на смартфоні

МАЛЕНЬКІ ХИТРОЩІ /

Знаючи певні лайфхаки та фішки відеозйомки на смартфоні, ви з легкістю навчитеся знімати гідні відео. У цій статті ми наводимо деякі рекомендації для відео на iPhone 11 Pro Max.

Окрема програма для зйомки

Використовуйте для створення відео сторонні програми для зйомки. Замініть встановлений додаток «Камера» на більш просунуту програму. Це дасть можливість розкрити потенціал відеокамери iPhone.

Експерти в області мобільної зйомки радять додаток Filmic Pro. Це одна з найбільш просунутих програм для створення відео на iPhone. За допомогою неї можна налаштувати вручну:

експозицію;

фокусування;

баланс білого;

програмувати режими камери;

вибирати співвідношення сторін кадру;

використовувати розмітку для правильної композиції;

задавати частоту кадрів.

Менш бюджетною програмою для зйомки є ProMovie Recorder +.

Штатив або стабілізатор

Відеозйомка з тремтячими руками нікого сьогодні не влаштовує. Це тільки псує відео і ваш труд. Якщо для вас важлива плавність картинки, то використовуйте спеціальні аксесуари.

Для статичної відеозйомки можна придбати штатив або монопод. Вибирайте будь-який, головне, щоб його висота і кут огляду відповідали вашим потребам. Вам може знадобитися спеціальний утримувач.

Якщо ви хочете знімати без тряски на ходу, використовуйте стабілізатор. Він ідеально підходить для динамічних роликів.

Скажіть "ні" цифровому зуму

Наближення за допомогою програми погіршує якість відео. В результаті зображення стає зернистим, втрачає різкість і чіткість. Тому краще від нього відмовитися або використовувати в крайніх випадках.

Якщо ви хочете наблизити окремий об'єкт, то краще підійдіть до нього ближче. Альтернативним варіантом є покупка об'єктива з оптичним зумом. Це дозволить зберегти потрібну якість.

Загальні правила зйомки

Крім програм і додатків, пам'ятайте про основні правила зйомки. Головне з них – це використання правила третин, щоб знімати по сітці.

Дотримуйтеся природного освітлення. Смартфон дає відмінну картинку при денному світлі, але в темряві потрібен додатковий ліхтарик і лампи. Тому намагайтеся знімати в умовах гарного освітлення.


Більше новин по темі:
Коментарі: