BARS: інноваційна утиліта для реперів авторства Facebook: призначення, додаткові можливості утиліти та обмежений доступ

ТЕХНО-НОВИНКИ /

BARS – авторський функціонал для реперів

Сучасні музичні тренди мають безпосередній вплив на світові корпорації, котрі ставлять на меті популяризацію власного інтелектуального багатства. Розповсюдження та глобальна інтеграція репу привели до створення спеціалізованого програмного забезпечення, котре безпосередньо використовується співаками світового рівня.

Створення та реалізація ідеї

Безпосереднє відношення до створення утиліти лежить на підрозділі досліджень та розробок Facebook. Першочергово новостворена програма представляє собою експериментальне ПЗ, котре розраховано на реперів-початківців.

Як повідомляють передові вітчизняні портали, серед яких Мета новини та інші сайти, майбутня розробка нагадує собою мережу TikTok, де система лайків отримала альтернативу – використовується універсальна реакція «Вогонь».

Особливості новинки наступні:

 

► Інтеграція вокальних плагінів. За допомогою спеціальних програм вдасться змінювати висоту голосу, досягаючи бажаних результатів;

► Розповсюдження контенту. Очікується, що користувачі зможуть ділитись записами не тільки у соціальних мережах Facebook та Instagram;

► Музичний інтерфейс. Реалізована система випадкових слів, за допомогою яких потенційний репер створює «власне мистецтво»;

► Словник ритму. Створена система римованих слів, котрі класифіковані певним чином.

Інтерфейс програми розроблений під мобільні пристрої, оскільки характеризується вертикальною орієнтацією.

Обмежений доступ

На сьогодні утиліта знаходиться у режимі закритого бета-тесту. Щоб отримати доступ до функціонала, необхідно зареєструватись та очікувати на отримання спеціального запрошення.

Програма буде доступна виключно у відповідному підрозділі магазину App Store: тобто реалізується на операційній системі iOS.


Коментарі:
Більше новин по темі: