Збірна України в драматичному матчі перемогла Швецію і вийшла у чвертьфінал Євро-2020!!!

Збірна України у додатковий час перемогла Швецію з рахунком 2:1 у матчі 1/8 фіналу Євро-2020 та вийшла у чвертьфінал!

Команди обережно розпочали матч, а перший момент у грі виник на 11-й хвилині, коли Ольсен парирував непростий удар Яремчука. Шведи відповіли ударом Ісака біля стійки, пише НВ.

На 27-й хвилині збірна України організувала гольову атаку — Ярмоленко виконав ідеальний пас на Зінченка, який потужно пробив повз голкіпера.

Фото REUTERS

Однак Швеція відігралася ще до перерви. Форсберг пробив з дальньої дистанції і м’яч після рикошету опинився у сітці.

На старті другого тайму команди обмінялися небезпечними моментами — спочатку Сидорчук поцілив у стійку, а через кілька хвилин після удару Форсберга каркас воріт врятував уже українців.

На 67-й хвилині команда Шевченка знову провела непогану атаку, але Ярмоленко з вигідної позиції пробив у руки голкіперу.

Уже через кілька хвилин Форсберг знову полоскотав нерви українських вболівальників, пробивши у поперечину.

У підсумку матч перейшов у овертайм, де Швеція після жахливого фолу Даніельссона проти Бєсєдіна залишилася в меншості, чим скористалися українці.

На 121-й хвилині перемогу Україні приніс Довбик, який головою замкнув навіс Малиновського.

Таким чинов Україна вперше в історії вийшла у чвертьфінал Євро-2020, де зіграє з Англією.

Швеція — Україна 1:2
Голи: Форсберг, 43 — Зінченко, 27, Довбик - 121
Вилучення: Даніельсон, 99 (Швеція)