Всі дивуються і радіють, що гравець збірної України дав інтерв'ю українською мовою

Після перемоги збірної України в 1/8 фіналу Євро-2020 над Швецією відома писменниця Лариса Ніцой звинуватила героя матчу Артема Довбика в інтерв'ю російською мовою. У мережі розділилися думки з цього приводу, а батько нападника зазначив, що вдома футболіст розмовляє українською.

Проте справжнім сюрпризом стало інтерв'ю півзахисника збірної України Руслана Маліновського, яке підготувала пресслужба національної команди.

І, як виявилося, Маліновський чудово володіє рідною мовою. Дивіться відео:

До речі:

«Прекрасно знає українську мову». Батько Довбика розповів, що син вдома розмовляє українською

Батько нападника збірної України, який забив гол у ворота збірної Швеції, Артема Довбика заявив, що його син прекрасно знає українську мову і вдома розмовляє українською.

Про це повідомляє ВВС.

«Артем вдома з нами українською розмовляє. То просто в них у командах всі російськомовні, то й він оце так звик. Але коли до нас приїжджає, то балакає так само як ми», — сказав він.

За словами батька футболіста, «в російський чемпіонат Артем точно не переїде».

Олександр Довбик заявив, що син зателефонував йому відразу після матчу зі Швецією.

«Сказав, що не розуміє взагалі, що відбувається: немов у сон потрапив», — сказав він.

Батько Довбика живе в Черкасах, матч проти Швеції за участю сина дивився вдома разом з дружиною.

За його словами, на останніх хвилинах поєдинку, коли побачив, як його син забиває переможний для України м’яч, емоцій не стримував.

Артем Довбик, фото REUTERS

«Ну реакція яка могла бути — радість, звісно. Стрибали тут, сусідам спати не давали», — сказав він.

Українська письменниця Лариса Ніцой розкритикувала Артема Довбика за те, що він говорив російською під час післяматчевих інтерв'ю. Письменниця назвала його «московитом».

Збірна України обіграла національну команду Швеції з рахунком 2:1 у додатковий час.

У чвертьфінал «синьо-жовтих» вивів дебютний гол Довбика на останніх хвилинах другого екстратайму.

Тепер збірна України зустрінеться з Англією 3 липня в ¼ фіналу Євро-2020. Матч відбудеться в Римі (Італія) на стадіоні Олімпіко.