«Буковина» у напруженій грі поступилася “Прикарпаттю” у кубку України

Сьогодні чернівецька "Буковина" у матчі третього попереднього раунду кубка України поступилася вдома клубу першої ліги "Прикарпаття" (Івано-Франківськ). Про це повідомляє кореспондент molbuk.ua

Рахунок основного часу – 1:1, однак у серії післяматчевих пенальті гості були влучнішими – 2:4.

Гості забили на 33-ій хвилині. Ще кілька разів рятував від небезпеки наш воротар. У другому таймі, на 58-ій хвилині, буковинці відігралися. Нападник “Буковини” Фаді Салбак ударом здалеку підкрутив м’яч у дальній кут – 1:1.

Надалі обидві команди втратили по дві нагоди змінити рахунок. У "Буковини" це були Василь Палагнюк та Фаді Салбак.

У екстратаймах рахунок не змінився, а післяматчеві пенальті влучніше пробили франківчани.