Міськрада дала добро «Чернівціводоканалу» укласти кредитну угоду з німецьким банком для реконструкції водопровідних мереж

30 листопада на сесії Чернівецької міської ради депутати 23-ма голосами дозволили КП «Чернівціводоканал» укласти Угоду щодо надання кредиту з німецьким державним банком розвитку «KfW» у сумі 21,5 мільйона євро на реалізацію проєкту реконструкції муніципального водного господарства у Чернівцях.

Так, за словами керівника «Чернівціводоканалу» Андрія Колесника, за кредитні гроші підприємство зможе замінити та відремонтувати майже 60 км аварійних труб. Про це пише МА АСС з посиланням на пресслужбу комунального підприємства.

«Кредитна угода передбачає три компоненти: заміна близько 7 км аварійної ділянки водогону Шубранець-Попова, друга частина – заміна водопровідних мереж Чернівців – приблизно 27,5 км, в частині водовідведення мова йде про заміну майже 25 км каналізаційних мереж. Наразі у Чернівцях виділені зони з найскладнішими ділянками – це майже вся центральна частина міста, де є аварійні ділянки каналізації, колектори, водопровідна мережа. Тут мовиться і про проспект Незалежності, і вул. Героїв Майдану та ін.», - повідомив Андрій Колесник.

За словами комунальника, кредит розрахований на 30 років, з пільговим періодом на 10 років. Відсоткова ставка за користування залученими кредитними коштами складає 2% на рік.

Андрій Колесник додав, що одразу після підписання угоди, підприємство зможе перейти у стадію проєктування відповідних робіт.


Коментарі:
Більше новин по темі: