"Я за русскіх": у Чернівцях жінка причепилася до підлітків і підтримала "спецоперацію" пуйла

У Чернівцях жінка посперечалась з підлітками. Після цього вона сказала, що виступає за росіян.

Про це повідомляє 24 канал з посиланнм на МБ.

Свою позицію вона озвучила на відео, сказавши, чому не говорить українською мовою.

У районі Калічанки в Чернівцях жінка сказала підліткам, що вона спілкується російською мовою. Аргументуючи позицію, вона уточнила, що "за русскіх".

Коли підлітки запитали, чи вона виступає за так звану "спецоперацію", а точніше за війну, яку росія веде в Україні – жінка кивнула та пішла.

Почались традиційні “вибачення”…

Після інциденту жінка записала відео, у якому пояснила, мовляв, її слова сприйняли неправильно. Вона сказала, що її ім'я – Тетяна, вона народилась в Чернівцях. На опублікованих кадрах пояснила, що хоч вона й розуміє українську мову, та спілкується російською.

За словами Тетяни, саме мовного питання стосувалась її позиція. Пані Тетяна пояснила, що є жителькою Чернівців і спілкується російською мовою.

Вчора стався інцидент, коли я спілкувалася з молодими хлопцями. Хлопці говорили російською, українською, я говорила російською мовою. Питання стосувалося лише мови. Я розумію українську, але переважно спілкуюся російською, – каже Тетяна.

Жінка сказала, мовляв, вона засмучена цією ситуацією і тим, як сприйняли її слова.

"У відповідь, чи я підтримую спецоперацію, я не відповідала "так". Я відповідала на питання, чи розмовляю я російською мовою. Це не стосується спецоперації. Мої слова просто вирвали з контексту – і виставили те відео, яке виставили. Я засуджую агресію російську та засмучена цією ситуацією та тим, що так сприйняли мої слова", – сказала чернівчанка.

Також вона пояснила, що вся дискусія з підлітками стосувалась "тільки мови".


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації