У буковинському осередку "Слуги народу" стався партійний переворот? Другановський оприлюднив офіційну заяву

ПРЯМА МОВА /

Звернення Віталія Другановського, оприлюднене сьогодні на його офіційній сторінці у Фейсбук:

Дорогі буковинці, виборці, колеги та мої однопартійці! Інформую вас щодо розпорядження ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» № 23/03-21.

Перш за все, хочу вас заспокоїти та пояснити ситуацію щодо оприлюдненої інформації про «відкликання Другановського Віталія Валерійовича з посади голови Чернівецької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

Наразі ні я, ні члени Ради Чернівецької Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» не отримали жодного підписаного офіційного документу від Голови ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ», Голови Політичної Ради ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» та Голови Національної Ради Громад ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» про припинення повноважень: моїх як голови обласного осередку та діючої Ради Чернівецької Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

 

 

Наголошую, що навіть опубліковане сьогодні в регіональних ЗМІ Розпорядження ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» № 23/03-21 теж без підписів та печатки! На офіційному сайті ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» теж нема жодної інформації.

Чернівецька обласна організація Політичної Партії «Слуга Народу» очікує офіційної інформації від Центрального штабу Партії офіційних документів, зокрема - й протоколу «зборів» Чернівецької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

Запевняю вас, що незалежно від того як ця інтрига закінчиться, я обіцяю, що ВСІ завдання, які я озвучив виборцям, обіцянки, які дав нашому Президенту Володимиру Зеленському та присягу, яку склав перед чернівчанами як депутат Чернівецької міської ради я ВИКОНАЮ. Ніщо не зіб’є мене з курсу, який ми разом з потужною командою «СЛУГИ НАРОДУ» в Чернівецькій області презентували в програмі стратегічного розвитку - покращити якість життя кожної громади Буковини!

*****

Нагадаємо, сьгодні вранці низка чернівецьких ЗМІ повідомила, що у Чернівцях змінили голову обласної організації політичної партії "Слуга народу".

Зокрема, газета "Час" написала про те, що сьогодні вранці відбулась партійна конференція "Слуги народу" на Буковині, під час якої було ухвалене рішення щодо заміни керівника осередку політсили, депутата Чернівецької міськради Віталія Другановського на народного депутата Олену Лис.

Як зазначає видання, сам Другановський на конференцію не з’явився.

Водночас, як повідомив "Чернівецький промінь", Олена Лис обрана головою осередку на два роки.

"Голова партії рекомендував обрати головою обласної організації мене. Тому зібралися депутати у складі 13 чоловік на збори, Віталій Другановський був повідомлений, сьогодні зранку я телефонувала, збори були на 9 годину, але він сказав, що в нього сесія міськради на 10 годину, тому він не буде присутній. Мене обрано на наступні 2 роки головою обласного осередку", – цитує телеканал Олену Лис.


Коментарі:
Більше новин по темі: