Трудовий колектив БДМУ просить міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка негайно призначити вибори ректора вузу: хтось навмисно це затягує

Трудовий колектив Буковинського державного медичного університету (БДМУ) звернувся до новопризначеного міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка відкритим листом з приводу проведення виборів ректора БДМУ.

Нагадаємо, що вибори ректора було призначено на 3 березня 2021 року, однак дату виборів ректора було перенесено в зв’язку з введенням карантинних обмежень на території Чернівецької області.

З покращенням епідеміологічної ситуації Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки прийняла рішення про скасування з 22 квітня 2021 року «червоного» рівня на території Чернівецької області.

1 червня 2021 року співробітники та студенти БМДУ провели Конференцію делегатів трудового колективу, де прийняли рішення звернутися по допомогу та підтримку до новопризначеного міністра, адже, на їхню думку, тільки в його вповноваженнях допомогти колективу та студентам відповідно до закону обрати гідного керівника закладу, який буде продовжувати традиції одного з найкращих вишів України.

Враховуючи що в інших подібних закладах вибори ректора в період карантину все ж таки відбувалися, не виключено, що причина полягає дещо в іншому. А саме в затягуванні виборів ректора зацікавлені високопосадовці, котрі не мають ніякого відношення до вузу, а мають за мету поставити керівником свого ручного і тільки їм підзвітного, а не керівника, який працюватиме на благо вузу й колективу.

Незважаючи на те що ідуть випускні іспити, оцінюються дипломні та курсові роботи, паралельно проводиться організація вступної компанії, в колективі виникла незрозуміла атмосфера стосунків, вже декілька разів змінено в.о. ректора вузу, ніхто не розуміє чим це все має скінчитися, хто має взяти на себе відповідальність щодо вступної компанії, адже окрім співвітчизників у вузі навчаються студенти з інших країн світу, а це велика організаційна робота.

Колектив вузу задає собі запитання: чи може хтось зацікавлений в зриві вступної компанії, і чи не нашкодить затягування виборів ректора працівникам та майбутнім студентам медуніверситету?

У вузі сподіваються, що професійність та порядність нового Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка буде вищою та сильнішою чим штучно створені перепони у призначенні законних виборів ректора Чернівецького БДМУ.

Колектив та студенти університету мають велику надію, що за особистого втручання міністра буде все-таки прийнято рішення якнайшвидшого призначення виборів ректора.

«Нехай та людина якому довірить колектив академії гідно продовжує традиції знаного закладу як в нашій державі так і далеко за межами», - кажуть у колективі вузу.


Коментарі:
Більше новин по темі: